Doskonałe wesele Janiowe Wzgórze w Rzeszowie

wesele Janiowe Wzgórzedekoracje janiowe wzgórze

Najważniejszy dzień w życiu wymaga wyjątkowej oprawy. W malowniczym otoczeniu pól i pagórków, na obrzeżu Rzeszowa, czeka na Państwa gościnne miejsce – restauracja idealna na wesele – Janiowe Wzgórze. Sala bankietowa o powierzchni prawie sześciuset metrów kwadratowych pozwoli na zorganizowanie przyjęcia weselnego nawet na trzysta osób. Klasyczny wystrój utrzymany w tonie dyskretnej elegancji, z nakryciami i zastawą odpowiednią do uroczystej chwili, czynią z tego wnętrza znakomitą oprawę do świętowania w gronie rodziny i znajomych.

dekoracje na wesele janiowe wzgórze dekoracje na wesele janiowe wzgórze dekoracje na wesele janiowe wzgórze

Janiowe Wzgórze. Wesele pełne atrakcji

Przestronny parkiet, który nie koliduje z przestrzenią przy stołach i bufecie, zaprosi do szampańskiej zabawy z odrobiną szaleństwa, jakie może dać tylko wesele. Janiowe Wzgórze zapewnia także wytchnienie w przerwach między tańcami. Na zewnątrz sali bankietowej każdy znajdzie dość miejsca w przylegających do budynku podcieniach.

detale ślubne janiowe wzgórze rzeszów detale ślubne janiowe wzgórze rzeszów detale ślubne janiowe wzgórze rzeszów

Szalone przyjęcie weselne = wesele Janiowe Wzgórze

Do dyspozycji uczestników pozostaje również grzybek grillowy z niezłym zasobem pieczystego. Goście docenią wygodę biesiadowania i rewelacyjną kuchnię, a komfortowo wyposażone pokoje zapewnią wypoczynek tym, którzy przyjechali z daleka. Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny, a niedaleko sali weselnej znajduje się obszerny parking.

doskonałe wesele Janiowe wzgórze doskonałe wesele Janiowe wzgórze

Niezapomniane wesele w Janiowym Wzgórzu

Do dyspozycji Młodej Pary pozostaje specjalny apartament dla nowożeńców. Wesele w Janiowym Wzgórzu to również okazja do poprawin, na które restauracja przygotowała specjalną, atrakcyjną ofertę. Sprawdzony lokal, który gościł już wiele wesel, gwarantuje niezapomniane chwile i sprzyja radosnej atmosferze – podczas przyjęcia rodzice i Państwo Młodzi na pewno będą mogli oddać się świętowaniu. Jest to idealne miejsce na niezapomniane wesele w stylu rustykalnym. Oczywiście sprawdzi się w wielu innych stylach weselnych ale aż się prosi o sielskie podejście do tematu.

wesele Janiowe Wzgórzewesele Janiowe Wzgórze wesele Janiowe Wzgórze

Najlepszy lokal na wesele w Rzeszowie ? Janiowe Wzgórze !

Jako najlepszy lokal na wesele, Janiowe Wzgórze dokłada wszelkich starań, by organizacja uroczystości dostarczyła satysfakcji najbardziej wymagającym gościom, tak, by wszyscy mogli zająć się biesiadą, tańcami i beztroską. Lokal, oprócz pełnej obsługi i realizacji ustalonych punktów umowy, zapewnia usługi profesjonalnego fotografa, by niepowtarzalna atmosfera wesela w Janiowym Wzgórzu na długo pozostała w pamięci nowożeńców i gościgirlandy Janiowe Wzgórze Rzeszów

 

ZAMKNIJ MENU