Wesele Gościniec Szumny – miejsce na sielskie wesele

wesele gościniec szumny

Wszyscy doskonale wiemy, jak ważną uroczystością dla każdej Młodej Pary jest wesele. Dziesiątki pomysłów, setki godzin planowania, tysiące dylematów i decyzji do podjęcia. Każdy detal musi być absolutnie perfekcyjny, sala weselna odpowiednio wcześniej zarezerwowana i przystrojona, a goście zadowoleni tak bardzo jak i Nowożeńcy i organizatorzy. Właścicielom tego miejsca zależy równie mocno, jak i Wam, by uświetnić ceremonię ślubną i zorganizować niezapomnianą zabawę, dlatego zachęcamy do zorganizowania uroczystości weselnej w naszych salach weselnych w Gościńcach w Jaworzu!

gościniec szumny sielskie wesele dekoracje gościniec szumny

Gościniec Szumny – co może Wam zaoferować?

Gościniec Szumny da Wam do dyspozyji klimatyczne i przytulne miejsce. Gościniec Szumny z salami na 42 lub 100 osób, które pozwolą przywitać najbliższą rodzinę, krewnych i przyjaciół na kameralnym weselu. Dla osób, które chcą, aby ich zabawa była wystawna i huczna, proponujemy Gościniec Nałęże z przestronną salą na 200 osób.

gościniec szumny jaworze

Gościniec Szumny – ślub w plenerze

Te ośrodki umożliwiają spełnienie marzenia o ceremonii ślubnej w plenerze, a rolę drużby przejmą malownicze widoki z górskimi szczytami i leśnymi zagajnikami. Takie okoliczności przyrody sprzyjają organizacji sielskiego wesela – pełnego luzu, bez przepychu, opartego na luzie i relacjach z bliskimi.

sielskie wesele gościniec szumny sielskie wesele gościniec szumny

Piękno skryte w Jaworzu – Wesele Gościniec Szumny

Zapraszam Was do odwiedzenia tego miejsca na żywo – pozwólcie się uwieść naturalnemu pięknu i cudownej aurze Jaworza koło Bielska-Białej! Fotografie nie są w stanie oddać uroku towarzyszącego temu miejscu, jednak uchylają rąbka tajemnicy, która niezmiennie zachwyca Pary organizujące tam swoje wymarzone przyjęcia weselne w stylu sielskim lub rustykalnym.

wesele gościniec szumny wesele gościniec szumny

Czyż jest coś bardziej romantycznego niż wesele w górskiej scenerii, odbywające się w drewnianym gościńcu? Przekonajcie się sami i zorganizujcie imprezę w Gościńcu Szumny.

ZAMKNIJ MENU