Wesele Patio Park Katowice

wesele patio park katowice

Wesele to prawdziwe wyzwanie. Chociaż to bardzo przyjemne doświadczenie, to jednak zorganizować tak ważne przyjęcie jest po prostu ciężko. Masz wybór – przygotować wszystko na własną rękę albo zaufać specjalistom i powierzyć sprawę im. Na co się zdecydować? Skupmy się na kilku porównaniach. Czy Patio Park  na wesele w Katowicach to dobry wybór ?

blank

Jak zorganizować wesele ?

Przede wszystkim musisz wybrać miejsce na wesele. Ilu zaprosisz gości? Czy będziesz potrzebował dla nich nocleg? To istotne pytania. Niezależnie od tego, na ile osób się zdecydujesz, z reguły salę weselną w wybranym przez Ciebie miejscu, można dostosować do liczby gości. Tak jest na przykład w Katowicach w restauracji wypożyczanie budek fotograficznych. Zmieścisz tam od 50 do 230 gości. Jak widać przekrój jest różny. Jakie jeszcze są plusy wyboru takiej właśnie sali weselnej na swoje przyjęcie?

dekoracje na wesele patio park w katowicach dekoracje na wesele patio park w katowicach

Piękne otoczenie

Co jest nieodłącznym elementem każdego wesela? Zdjęcia. Pamiątka w postaci fotografii – czy to robionych prywatnie przez gości, czy też przez wynajętego fotografa, to wyjątkowa rzecz, towarzysząca przez kolejne lata Parze Młodej i ich rodzinie oraz znajomym. Dlatego musisz pomyśleć o tym, czy lokalizacja jaką wybrałeś na wesele jest przyjemna dla oka. To ważne, co będzie tłem na zdjęciach ze ślubu i przyjęcia.

patio park na wesele patio park na wesele

Wesele Patio Park – okolica restauracji

Czy okolica jest zadbana? Czy jest dużo zieleni, pięknych kwiatów i krzewów a chodniki i ścieżki wyglądają schludnie i czysto? Może nie jesteś na co dzień miłośnikiem przyrody i zieleni, ale uwierz – na zdjęciach ślubnych każdy zwraca uwagę na tło. Należy to wziąć pod uwagę szczególnie w okresie wiosenno – letnim, kiedy wielu gości korzysta z przerw w bloku muzycznym i wychodzi zaczerpnąć świeżego powietrza.

blankdekoracje patio park w katowicach

Patio Park – inne udogodnienia i atrakcje

Oczywiście należy wziąć też pod uwagę inne kryteria. Bardzo ważne jest serwowane jedzenie. Posiłki na weselach są dobierane przeróżnie w zależności od gustów Pary Młodej i rodziców. Ale trzeba też pamiętać o gościach, którzy przybędą na Wasz wielki dzień. Dlatego w większości sale weselne oferują wiele możliwości. Można wybrać różne przekąski, główne dania i wiele innych specjalnych posiłków. To naprawdę dobre rozwiązanie, ułatwiające organizacje przyjęcia. Posiłki serwowane prosto na sali i przygotowywane przez szefów kuchni zatrudnionych w danej restauracji to luksus, na który w tych czasach, każdy już może sobie pozwolić.

patio park na wesele

Co warto dobrze przemyśleć przy organizacji wesela

O czym jeszcze należy pomyśleć? Zwróć uwagę na parkiet. Przecież dobre wesele jest ściśle powiązane z tańcem. Taniec gwarantuje dobrą zabawę – ale nawet najbardziej wytrwali mogą się zmęczyć, jeżeli parkiet do tańca będzie nierówny albo zbyt śliski.

blank

Dekoracje ślubne – jak zaplanować detale

Wystrój sali od środka. Czy są już gotowe jakieś ozdoby? Jakie jest oświetlenie? W jakim stanie są stoły i krzesła? Jeżeli chodzi o stoły to przy okazji, warto się dowiedzieć czy sala dysponuje wyborem czyli stołami i okrągłymi i prostymi? Albo czy można wybrać między dwoma rodzajami krzeseł? Czy sala posiada pokrowce dopasowane do tych krzeseł? Czasami sala jest tak dobrze wyposażona, że nie trzeba zatrudniać dodatkowo dekoratora do jej przystrojenia. Jeżeli w cenie są też pokrowce i obrusy to również odejdzie nam koszt wypożyczenia tych niezbędnych rzeczy.

patio park dekoracjewesele patio park

DJ czy orkiestra – to bardzo ważne

Miejsce dla orkiestry albo Dj. Gdzie się znajduje? Jakiej jest wielkości? Jeżeli zaplanujemy duża kapele, to czy zmieszczą cały sprzęt? Czy sala jest dobrze zbudowana pod kątem akustyki? Weź to wszystko pod uwagę.

wesele patio park wesele patio park wesele patio park

Dodatkowe atrakcje na Waszym weselu Patio Park

Dodatkowe atrakcje. Jeżeli lubisz zaskakiwać dobrymi pomysłami, to zapytaj menadżera sali weselnej o to jak organizują przywitanie gości weselnych. A może ustalicie stół z czekoladową fontanną, a do tego świeże owoce i słodkie przekąski? Teraz w modzie jest też wypożyczanie budek fotograficznych. Rozejrzyj się po sali i popatrz, gdzie mógłbyś taką ustawić, jeżeli zdecydujesz się ją wynająć.

wesele patio park

A na koniec najważniejsza kwestia. Obsługa. Na temat obsługi można by dużo pisać. Jak działa? Jak wyglądają i jak się poruszają kelnerzy? Co może być pomocne przy podjęciu ostatecznej decyzji? Poczytaj i posłuchaj opinii. Oczywiście mogą zdarzyć się jakieś negatywne. Ale jeżeli zdecydowana większość jest pozytywna, to rozważ przynajmniej obejrzenie tej Sali na swoje wymarzone wesele. W Patio Park obsługa jest na świetnym poziomie i szczerze mogę Wam polecić ten lokal – na pewno się nie zawiedziecie.

wesele patio park

ZAMKNIJ MENU