Wesele Żabi Dwór Kożuchów

wesele Żabi Dwór Kożuchów

Szukasz idealnego miejsca na piękne wesele oraz malowniczą sesję fotograficzną? Chcesz by goście świetnie się bawili na przyjęciu? Uwielbiasz piękne wnętrza, zadbane tereny zielone i dobre jedzenie? Koniecznie sprawdź Żabi Dwór w Radwanowie! To wyjątkowe miejsce, stworzone by celebrować ważne wydarzenia wspólnie z najbliższymi. Zapraszam Was do kontaktu z zarządcą restauracji, który z przyjemnością przedstawi wam ofertę organizacji wesela w Żabim Dworze, dopasowaną specjalnie do waszych potrzeb.

wesele Żabi Dwór wesele Żabi Dwór wesele Żabi Dwór Kożuchów

Piękne wnętrza w Żabim Dworze cieszą oczy

Żabi Dwór został zaprojektowany tak, by delikatnie podkreślać wyjątkowość dnia zaślubin. Wnętrze powinno dobrze prezentować się na zdjęciach – ważne jest klimatyczne oświetlenie lokalu, które będzie tworzyć niepowtarzalny styl fotografii. Zdjęcia zrobione podczas powitania państwa młodych, oczepin oraz w trakcie zabawy weselnej są ważną pamiątką na lata. Wystarczy wybrać odpowiednie dodatki, by uzyskać spójność sali z motywem przewodnim ślubu. Chętnie pomożemy zadbać nawet o najmniejsze detale wystroju Żabiego Dworu.

Żabi Dwór Kożuchów Żabi Dwór Kożuchów detale weselne Żabi Dwór Kożuchów Żabi Dwór Kożuchów

Wesele Żabi Dwór – jaki styl przyjęcia wybrać ?

Żabi Dwór w Kożuchowie to niesamowity obiekt mieniący się dwoma kolorami. W samej zabudowie dominuje czerwień cegieł, a otoczenia jest pełne naturalnej zieleni. Miejsce, aż się prosi o organizację wesela w wersji slow – czyli takiego bez przeładowanego scenariusza przyjęcia weselnego. W takim miejscu jak Żabi Dwór można po prostu celebrować wspólne chwile z najbliższymi, skupić się na tym co najważniejsze czyli bliskich osobach, Waszych uczuciach oraz emocjach, które są bardzo intensywne w dniu ślubu.

Żabi Dwór Kożuchów detale weselneŻabi Dwór dekoracje ślubne

Jaki styl wesela w takim razie wybrać ? Wydaje mi się, że świetnym pomysłem jest ogólny styl sielski. Wesele w stylu rustykalnym, a może przyjęcie w stylistyce boho. Styl slow wedding we wszystkich jego odmianach i wariantach na 100% się tutaj sprawdzi. Oczywiście miejsce nadaje się również na organizację wesela w stylu klasycznym i na pewno będzie świetnym tłem do Waszego przyjęcia w tej stylistyce.

żabi dwór żabi dwór otoczenie żabi dwór polonez w plenerze żabi dwór sesja ślubna

Jedzenie weselne musi smakować

Suto zastawione stoły to jedna z podstaw udanego wesela! W restauracji Żabi Dwór serwowane są pyszne dania przygotowane przez doświadczonych szefów kuchni. Oferta potraw weselnych jest szeroka, dzięki czemu można skomponować indywidualne menu weselne. Zaspokojenie gustu gości nie jest proste, jednak bogaty wybór dań gwarantuje – każdy znajdzie coś dobrego.

wesele żabi dwór zabawa na parkieciewesele żabi dwór zabawa na parkiecie wesele żabi dwór zabawa na parkiecie

Wesele Żabi Dwór – ogród urozmaici przebieg wesela

Wiele par preferuje sale z dostępem do ogrodu. Daje to możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji weselnych. Co raz bardziej popularny staje się pokaz sztucznych ogni lub wypuszczanie przez gości lampionów – takie wydarzenie pięknie wygląda uwiecznione na zdjęciach. Ogród to również miejsce odpoczynku dla gości zmęczonych muzyką, głośnymi rozmowami lub chcących zwyczajnie odetchnąć świeżym powietrzem. Piękny ogród przy restauracji weselnej daje możliwość zorganizowania sesji plenerowej w trakcie trwania wesela. Warto rozważyć zaproszenie do niej również gości weselnych.

sielskie wesele żabi dwór sielskie wesele żabi dwór sielskie wesele żabi dwór

ZAMKNIJ MENU