Jak znaleźć dobrego fotografa na ślub w Opolu?

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu nie tylko pary młodej, ale także najbliższych. Choć samo w sobie jest niezapomniane warto uwiecznić je na zdjęciach, by móc wrócić do wspomnień, gdy obrazy w pamięci już nieco wyblakną. Tylko jak znaleźć najlepszego fotografa na ten dzień.

Zapytaj znajomych

Szukając fotografa na ślub nie warto sprawdzać wszystkich dostępnych ofert, lepiej spytać znajomych, którzy brali niedawno ślub, czy polecili by usługi swojego fotografa. Zaletą takiego podejścia jest możliwość obejrzenia zdjęć, oraz uzyskania wiarygodnych informacji co do jakości usługi. Dodatkowo opinię znajomych zawsze łatwiej wyważyć niż taką spotkaną choćby na forum w internecie.

Sprawdź fora i strony dla osób planujących ślub

Warto szukać opinii innych, a najłatwiej je znaleźć w internecie. Można sprawdzić opinię i ocenę w lokalnych rankingach fotografów, ale jeszcze lepszym rozwiązaniem jest weryfikacja forów internetowych. Wystarczy poszukać takich o tematyce “fotografia ślubna Opole” czy “zdjęcia weselne Opole”. Nie dość, że na forach internetowych użytkownicy dużo szerzej opisują swoje zadowolenie, bądź nie, to dodatkowo mamy możliwość zadawania pytań. Można dopytać o interesujące nas szczegóły współpracy z polecanym fotografem. Można też zapytać, czy taki a taki fotograf na ślub opole jest godny zaufania.

Sprawdź portfolio odpowiadającego Ci fotografa

Przed podpisaniem umowy z fotografem warto zobaczyć jak najwięcej zdjęć, które zostały przez niego zrobione. Może to być portfolio dostępne na stronie, Facebooku czy Instagramie. Ale dobrze też zobaczyć choć kilka zdjęć w formie wydruku, by sprawdzić nie tylko czy podoba nam się styl, w jakim dany fotograf robi zdjęcia, ale także czy odpowiada nam jakość gotowego produktu.

Sesja narzeczeńska jako test

O tym czy zdjęcia ze ślubu i wesela będą udane decydują nie tylko jego umiejętności, często kluczowe jest to jak się z nim dogadujemy. Dlatego jeśli tylko pozwalają na to czas i pieniądze warto zafundować sobie choćby krótką sesję narzeczeńską. Dzięki temu nie dość, że zostanie nam pamiątka, to jeszcze sprawdzimy jak układa się nam współpraca z konkretnym fotografem.

fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole fotografia slubna opole

KOMENTARZE

Super miejsce i wspaniale wykorzystane w sesji !

fajny plenerek, wiatr jednak Ci sprzyjał co tam odmrożenia 😀

Bardzo podoba mi się surowy klimat kolorystyczny tych zdjęć i łapanie wiatru w welon! 🙂

DODAJ KOMENTARZ

ZAMKNIJ MENU