Plener ślubny w Paryżu

Ania i Kris czyli Państwo “Miszczuniowie”, którzy już tutaj gościli postanowili zorganizować sesję ślubną za granicą. Ich plener ślubny w Paryżu był dla mnie okazją do zapoznania się z tym miastem. Właśnie z nimi byłem tam po raz pierwszy. Paryż ma potencjał – tutaj chyba nie muszę nikogo przekonywać. Miasto oferuje niesamowitą różnorodność. Zaczynając od klasyków jak Wieża Eiffla, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.  Niesamowicie oświetlony plac Moulin Rouge ze słynnym nadmuchem czy muzeum Luwr z niesamowitą, szklaną architekturą. Paryż oferuje dużo, na prawdę dużo więcej.

Plener ślubny w Paryżu – to zdecydowanie dobry pomysł !

Poza wspomnianymi miejscami, które po prostu trzeba odwiedzić aby plener ślubny w Paryżu mógł być kompletny warto po prostu pochodzić po tym mieście. Zaułki, kawiarenki, te drobne miejsca zachwycają swoim klimatem i wyjątkowością. Przepiękne parki, ich roślinność, karuzele ! To miasto żyje w specyficzny sposób i można się w nim poczuć na prawdę świetnie.

Zatem zaparzam Was na sesję ślubną w Paryżu w moim obiektywie.

2 obiektywy(35/85), 2 aparaty, 1 lampa. Dużo chodzenia i  fotografowania 🙂

Zapraszam

plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu plener ślubny w paryżu

KOMENTARZE
blank
MICHAŁ DOLIBÓG

klasa!

Piękne kadry i obróbka. Nie mogę się napatrzeć.

Świetna robota. Przepiękne nocne zdjęcia z paryża, ciekawe czy jak ja kiedyś musiałeś czekać w kolejce żeby zrobić zdjęcia w niektórych miejscówkach 🙂

PRZEPIEKNIE! klimatycznie! to jeden z lepszych plenerow z Paryza! 😉

Bardzo dobre zdjęcia – i każde z osobna, i razem również tworzą ciekawą całość.

Wymiatasz Szymon, szacun! 🙂

MEGAAA też chcę tak !

Bardzo dobre zdjęcia !! – zazdroszczę kadrów, miejsca , światła , klimatu !!

blank
Karol Mierzejewski

Bardzo fajne kadry, będę tu wracał.

klasa klasa klasa, niezwykle wysoki poziom, brawo!

Dawno nie widziałem tak dobrego pleneru w Paryżu. Wielkie brawa !!!

Bardzo fajnie się ogląda. Całość zróżnicowana i jak zwykle na wysokim poziomie 🙂

Mocny plener, dużo ciekawych kadrów, pogoda Ci dopisała wbrew pozorom 😀

Szymon pierwsza klasa ! Pięknie pokazałeś nie tylko miłość i emocje ale i miejsce samej sesji … całość po prostu pięknie się komponuje.

Świetnie Szymon, oglada się na jednym wdechu! BW z wieża w tle faworyt 🙂

DODAJ KOMENTARZ

ZAMKNIJ MENU