Podwodna fotografia rodzinna

Pomyślałem, że fajnie było by zrobić nietypową sesję rodzinną. Dość parków czas na rodzinną sesję pod wodą 🙂 Umówiłem się z Michałem i Filipem na sesję ojciec + syn. Czy to mogło się odbyć w parku lub na łące ? Oczywiście, że nie! Tutaj potrzebny był nam pomysł i odrobina kreatywności. Zaproponowałem im sesję w stylu podwodna fotografia rodzinna.

Najlepszy pomysł na weekend ? – podwodna fotografia rodzinna

Jak myślicie jaka była ich odpowiedź ? Michała i Filipa nie trzeba było długo namawiać, szczególnie tego drugiego, który jest doskonałym modelem.  Od razu usłyszałem “jasne, że tak ! Działamy”. Na realizację wybraliśmy basen miejski, który Filip doskonale znał i czuł się w nim swobodnie.

Sesja rodzinna pod wodą

To bardzo ważne na sesjach, w których udział biorą dzieciaki aby nie zabierać ich w miejsca im obce. Wtedy potrafią się zawstydzić, zamknąć w sobie i odmówić jakiejkolwiek współpracy. Miejsce im dobrze znane, z którym mają fajne wspominanie od razu zachęca je do szaleństwa. Dzieci nie potrafią pozować więc trzeba im zapewnić odpowiednią atmosferę aby to pozowanie było właśnie elementem zbędnym.

Zapraszam na kilkanaście kadrów.

podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna podwodna fotografia rodzinna

KOMENTARZE

Bardzo fajne foty, lubię kontrastowe przedstawienie rzeczywistości no i jak widać “obudowa” podwodna dała radę 🙂

Dzięki. Aparat wsadzałem w obudowę Dicapac WP-S10 – fajne, bezpieczne i nie rujnujące kieszeni rozwiązanie 🙂

To jeszcze powiedz jak zabezpieczyć aparat 🙂
Świetne kadry i kolory

Pełen kolor – pełen wypas! 🙂 aparat przeżył?

Dzięki 🙂

Aparat żyje i ma się dobrze – solidnie zabezpieczony był 😉 Pozdrawiam

świetne kolory! dużo radosci i zabawy

bardzo fajny pomysł na sesję rodzinną i świetne wykonanie :)piękną pamiątkę będą mieli 🙂

Świetne zdjęcia! Tak powinny właśnie wyglądać sesje rodzinne – zamiast pozowania czysta zabawa :).

Super sesja 🙂 tyle radości tylko na kilku zdjeciach 🙂

blank
Kaśka Stańczyk

Mega pozytywna sesja i przepiękne kolory !

DODAJ KOMENTARZ

ZAMKNIJ MENU