Kiedyś miałem już przyjemność testować, a później jeszcze większą przyjemność używać ( przez około 2 lata ) paski pojedyncze pro firmy www.reporterstrap.com.

Od tego czasu system pracy się lekko zmienił tzn zawsze pracuję z dwoma aparatami więc trzeba było pomyśleć o wygodniejszym rozwiązaniu.

blankblank

Wybór padł oczywiście na produkt reportera ponieważ 2 lata używania poprzednich pasków potwierdziły jakość produktów tej firmy. DUAL X to idealna propozycja dla fotografów chcących używać jednocześnie dwóch body – system zapewnia komfortową pracę, chroni aparaty przed potencjalnymi zderzeniami się ze sobą, a przede wszystkim zapewniają pewną i przymną pracę fotografowi – koniec z bólem pleców !!!

System składa się z dwóch wygodnych pasków łączonych na plecach z dodatkowym mocowaniem pod pachami. Taki układ zapewnia stabilną pozycję paska – nic nie jeździ i trzyma się pewnie. System daje pełną regulację pasków, które można bardzo wygodnie dostosować do swojej budowy. Odpowiednie ułożenie pasków pozwala przyjąć pozycję “na żabę” z założonymi lampami i wciąż mieć wystarczającą przestrzeń od podłogi – uszkodzenie lamp nam nie grozi.


blank blank blank

System mocowania aparatów do paska został poprawiony i jest jeszcze wygodniejszy. Do aparatu na “stałe” mocujemy 2 krótkie paski : na gwint statywowy i na zaczep standardowego paska. Podwójny system łączenia daje nam świetne zabezpieczenie w razie awarii 1 złącza. Jedno złącze to plastikowa klamra, drugie główne to pewna i solidna metalowa szybkozłączka. Całość gwarantuje nam odpowiednią pozycję aparatu na biodrze. Odpinanie i zapinanie aparatów jest bardzo szybkie i wygodne.


blank blank blank blank

Z paskiem DUAL X pracuję od maja i jest to produkt godny polecenia.

– bardzo dobrze wykonany

– paski się nie strzępią – są z dobrego materiału

– paski nie pływają – są bardzo stabilne dzięki podłożu odraz odpowiednich klamrach pod pachami

– mocowanie jest bardzo solidne-  zarówno metalowe jak i plastikowe

– mocowanie pozwala na szybkie wpinanie lub wypinanie aparatów

– bardzo komfortowy dla kręgosłupa !

blank blank blank blank blank

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

ZAMKNIJ MENU