fotografia ślubna warszawa
fotografia ślubna warszawa
fotografia ślubna Katowice
fotografia ślubna Kraków
fotografia ślubna Katowice

Fotografia ślubna Legnica

Ludzie, emocje, uczucia

Decorative Image

Zapraszam Was do zapoznania się z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi

PORTFOLIO

Fotografia Ślubna Legnica

Dzień ślubu to wyjątkowe ukoronowanie miłości dwojga ludzi. Szelest pięknej sukni, nerwowe poprawianie mankietów koszuli, morze kwiatów, ołtarz, błysk obrączek… Te niezwykłe momenty zasługują na utrwalenie na pięknych fotograficznych kadrach. Jako fotograf ślubny staram się jak najpiękniej opowiedzieć każdą ślubną historię.

fotografia ślubna legnica

Nowożeńców traktuję indywidualnie i wyjątkowo, a na zdjęciach pragnę uchwycić naturalne piękno sytuacji, wydarzeń, drobnych gestów. Staram się niezauważalnie towarzyszyć Młodej Parze we wszystkich momentach dnia ślubu, aż do późnych godzin weselnej zabawy. Dyskretnie zjawiać się wszędzie tam, gdzie trzeba upamiętnić ważne momenty.

zdjęcia ślubne legnica

Zdjęcia ślubne Legnica

Reportaż ślubny rozpoczynam od przygotowań do uroczystości. Portretuję Pannę Młodą gdy przemienia się w piękną królewnę, ostatnie kawalerskie chwile Pana Młodego. Ich zniecierpliwione, niekiedy nerwowe uśmiechy oraz zgiełk ostatnich poprawek i ustaleń.

sesja ślubna legnica

Podczas uroczystości zaślubin staram się uchwycić powagę i wielkie wzruszenie nowożeńców, szczęście w ich oczach, wzruszenie rodziców, serdeczne uśmiechy zaproszonych gości, wybuch szczęścia w momencie wychodzenia z kościoła i życzliwe gesty, składających życzenia gości.Każdą parę pragnę uwiecznić również  w sesji plenerowej  wśród pięknych krajobrazów Legnicy i okolic.

Fotografia Ślubna Legnica – dobry fotograf

To niepowtarzalny czas dla każdej pary, która zostanie uwieczniona w romantycznych pozach w ślubnych strojach w wybranym przez siebie miejscu.

reportaż ślubny legnica

Najciekawsze lokale na ślub w okolicach Legnicy

Poniżej przygotowałem dla Was krótką listę miejsc w okolicach Legnicy, które udało mi się odwiedzić oraz fotografować śluby w tych lokalach. Każde miejsce posiada niesamowity klimat, który zagwarantuje świetną oprawę dla Waszego wymarzonego wesela. Mam nadzieję, że taka lista chodź odrobinę ułatwi Wam poszukiwania wymarzonego lokalu na wesele.

  1. Hotel Nowodworski w Legnicy
  2. Pałac Brunów 
  3. Pałac Warmątowice
  4. Zamek Grodziec
  5. Zamek Kliczków
  6. Pałac na Wodzie

Fotograf na wesele Legnica

plener ślubny

Po ceremonii przychodzi czas na weselne hulanki. Tutaj moja rola sprowadza się do tego by uwieczniać każdy ważny moment – zarówno na parkiecie, jak i przy weselnym stole. Stawiam na dynamiczne ujęcia tańczących par oraz na wzruszające portrety rodzinnych spotkań.

zdjęcia ślubne legnica

Zapisuję na kadrach ważne chwile takie jak powitanie Młodej Pary, pierwszy taniec, podziękowanie rodzicom, wspólne krojenie tortu. Pragnę by po latach przywołały one emocje i uczucia, towarzyszące nowożeńcom w tych wyjątkowych chwilach. Z radością opowiem również Państwa ślubną historię. Zapraszam do współpracy.

ZAMKNIJ MENU