fotografia ślubna warszawa
fotografia ślubna warszawa
fotografia ślubna Katowice
fotografia ślubna Kraków
fotografia ślubna Katowice

Fotografia ślubna Ruda Śląska

Ludzie, emocje, uczucia

Decorative Image

Zapraszam Was do zapoznania się z moimi ulubionymi zdjęciami ślubnymi

PORTFOLIO

Fotografia ślubna Ruda Śląska

fotografia ślubna Ruda Śląska

Obecnie trudno jest szukać osoby, która wyobraża sobie własne wesele bez obecności fotografa. Zdjęcia są bowiem na tyle ponadczasową pamiątką, że można do nich wracać nawet po kilkunastu latach, przypominając sobie uwiecznione chwile. Fotografia ślubna Ruda Śląska – fotografowie przyjmujący zlecenia na sesje nowożeńców coraz częściej kierują się branżowymi trendami – chodzi między innymi o edycję zdjęć, efektowne ujęcia, a nawet tło. Czy fotografia ślubna w Rudzie Śląskiej odbiega od krajowych standardów i jak wybrać studio fotograficzne na wesele, by mieć pewność o wysokiej jakości zdjęć?

fotografia ślubna Ruda Śląska

Zdjęcia ślubne Ruda Śląska – jak uzyskać zadowalający efekt?

Osoby planujące wynajęcie fotografa na wesele powinny pamiętać w pierwszej kolejności, by zamówić wybrany termin w studio nawet z rocznym wyprzedzeniem. Szczególnie okres wiosenno- letni oznacza dużą liczbę zleceń dla fotografów, a co za tym idzie – brak wolnego czasu na przyjmowanie zleceń “last minute”. Nie oznacza to jednak, że zdjęcia ślubne w Rudzie Śląskiej może wykonywać każdy posiadacz aparatu. Nowożeńcy powinni postawić na staranną selekcję specjalisty, który uwieczni ich wesele na fotografiach. Jak tego dokonać szukając frazy fotografia ślubna Ruda Śląska?

Zdjęcia ślubne Ruda Śląska

Fotograf ślubny Ruda Śląska, czyli na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy?

Najważniejszą kwestią podczas wyboru studia fotograficznego przed weselem jest zapoznanie się z portfolio wybranego fotografa. To własnie stąd można przekonać się, czy fotograf ślubny z Rudy Śląskiej spełnia oczekiwania pary pod względem ujęć, edycji zdjęć, czy charakteru sesji. Po wybraniu kilku fotografów, którzy spełniają oczekiwania nowożeńców można przystąpić do szczegółowej analizy proponowanych warunków wykonania zlecenia.

Fotograf ślubny Ruda Śląska

Fotografia ślubna Ruda Śląska – co wpływa na cenę zdjęć ślubnych

Warto bowiem pamiętać, że fotografia ślubna w Rudzie Śląskiej i każdym innym mieście w kraju charakteryzuje się ściśle określonymi cechami. Młoda para ustala z fotografem cennik oparty o liczbę zdjęć w albumie, otrzymanym po ślubie – najczęściej jest to kilkadziesiąt lub kilkaset zdjęć w specjalnej cenie. Zazwyczaj każda kolejna sztuka zdjęcia jest dodatkowo płatna. Koszt usługi obejmuje więc cenę za zdjęcia, ich edycję, czas pracy fotografa i sesję ślubną w plenerze. Nie zawsze wysoka cena usługi oznacza dobrą jakość zdjęć – nie wolno więc pomijać żadnego z wymienionych etapów wyboru fotografa.

wesele ruda śląska

Plener, czy studio fotograficzne – gdzie robić zdjęcia ślubne w Rudzie Śląskiej?

W przypadku wyboru miejsca na zdjęcia ślubne w Rudzie Śląskiej można zdać się na pomoc fotografa. Prawdziwy pasjonat potrafi bowiem nawet z pozornie nieatrakcyjnego obiektu uczynić wyjątkowe tło do zdjęć. Młoda para ma zazwyczaj dwie możliwości wykonania fotografii ślubnych – przygotowane studio fotograficzne lub plener. W pierwszym przypadku zdjęcia mogą być wykonywane zarówno w studio wybranego fotografa, jak i wybranej lokalizacji przez nowożeńców – na przykład pałacowych wnętrzach, czy ruinach.

sesja ślubna Ruda Śląska

W drugim przypadku mowa o sesji wykonywanej na zewnątrz – ta niestety jest często zależna od warunków atmosferycznych. Nie ma jasno określonych trendów, co do miejsca wykonywania sesji ślubnej. Poniżej prezentujemy najciekawsze naszym zdaniem miejsca w Rudzie Śląskiej, które spiszą się w czasie plenerowego fotografowania.

Nasz wybór – 3 miejsca na perfekcyjne zdjęcia ślubne w Rudzie Śląskiej!

Plac Jana Pawła II

       Położony w centralnej części miasta plac Jana Pawła II to zdecydowanie nasze ulubione miejsce do wykonywania zdjęć ślubnych. Obecne tam zabudowania, a przede wszystkim architektura kościoła pod wezwaniem św. Pawła to doskonała okolica do stworzenia romantycznej sesji zdjęciowej. Fotografie wykonywane w tej lokalizacji mogą być urozmaicane bańkami mydlanymi, kwiatami, a nawet… wypożyczoną dorożką. Nowożeńców oraz fotografa ogranicza jedynie wyobraźnia!

plener ślubny śląsk

Wielki piec Huty Pokój

      Miłośnicy industrialnych klimatów mogą mieć wykonane zdjęcia ślubne w Rudzie Śląskiej przed wielkim piecem Huty Pokój w dzielnicy Nowy Bytom. Uwiecznienie na zdjęciu choć części tej konstrukcji doda jej specjalnego charakteru, nie wykluczając jednocześnie romantycznego charakteru zdjęć. Nowożeńcy pragnący przemycić do swojego albumu ślubnego część historii Rudy Śląskiej powinni zdecydować się na wyjątkowy kadr, który osiągalny jest ze strony ulicy Niedurnego. Niepowtarzalny klimat zdjęć ślubnych gwarantowany!

sesja ślubna Śląsk

Muzeum PRL 

      Osoby o wyjątkowym uporze oraz determinacji mogą zdecydować się na sesję wykonaną w muzeum PRL. Ze względu na sezonowe przerwy oraz konieczność zawarcia odpowiedniej umowy z władzami muzeum sesje na tym terenie są w większym stopniu ograniczone, niż w przypadku pozostałych lokalizacji. Te pary, którym uda się wykonać sesję w tym wyjątkowym miejscu mogą liczyć na niezapomniane pamiątki i podróż w czasie.

ZAMKNIJ MENU