Sesja ślubna w lesie

Kiedy myśleliśmy z Madzią i Mateuszem o miejscu, w którym mogła by się odbyć ich sesja ślubna wiedzieliśmy, że musi to być intymna lokalizacja. Taka, która pozwoli im się w ciszy i spokoju skupić na sobie. Chcieli aby zdjęcia oddały ich bliskość. Dlatego na tło pleneru wybraliśmy neutralne miejsce jakim jest las. Deszczowo mglista aura dodała sesji eteryczności. Nie szukaliśmy światła czy wyszukanych kadrów. Postawiliśmy wszystko na uczucia, na łączącą ich miłość💕. Mam nadzieję, że takie podejście do sesji się Wam spodoba.

Las jako idealne tło dla pleneru ślubnego

Czasem się zastanawiam jakie jest idealne tło dla pleneru ślubnego i dochodzę do wniosku, że jest nim las. Cześć par wybiera zamki, góry lub inne bardzo charakterystyczne i wyraźne miejsca, które moim zdaniem mocno uniemożliwiają wykonanie na prawdę ciepłej i prawdziwej sesji intymnej. Miejsce, które cieszy się dużą popularnością zawsze będzie dla Was stresujące ponieważ będzie tam dużo osób postronnych i ciężko będzie się Wam w tej sytuacji rozluźnić i pokazać swoje wnętrze.

Sesja ślubna w naturze

Las jest właśnie tym co pomaga w otworzeniu się na siebie i pozwala mi uwiecznić Waszą bliskość. Nie spotkamy tam gapiów, będziecie tylko Wy, Wasza miłość. Atmosfera w takim miejscu bardzo otwiera ludzi, którzy bądźmy szczerzy przeważnie pierwszy raz stoją przed profesjonalnym fotografem. Tak, że zachęcam Was do mocnego rozważenia lasu jako idealnego miejsca na Wasz plener ślubny.

Zapraszam na krótką opowieść o miłości Magdy i Mateusza.

Mała informacja dla fotografów : ujęcia tilt/shift wykonane są obiektywem Flektogon 35/2,4 na przejściówce m42/X.

las tilt shift sesja slubna deszcz las plener slubny sesja slubna emocje portret panny mlodej w lesie uczucia plener slubny blank blank blank sesja slubna bliskosc uczucia sesja ślubna w lesie deszczowy plener slubny sesja w lesie blank sesja nad jeziorem sesja slubna plener ślubny zachód słońca plenerowa sesja ślubna zlota godzina sesja para mloda sesja czulosc emocje para mloda plener slubny nad jeziorem sesja slubna czula pocalunek para mloda blank

 

 

KOMENTARZE

Świetna sesja, a mi podoba się też makijaż ślubny tej Pani/

Piękne zdjęcia ślubne

super sesja przyjemne kadry super

Fajny zestaw ujęć. Dużo subtelności i dobrego smaku.

Emocje <3 nastrój <3 kolory – No bajkowo!

blank
Magdalena Glowacka

Piękna obróbka. Bardzo poetyckie i piękne kadry!

ooo dawno nie widzielismy u Ciebie sesji. Fantastyczne zdjęcia. brawo

blank
Michał Wąsik

Piękne miękkie światło, super oddane emocje i uczucie! Gratulacje dla Pary

Oglądającemu udziela się klimat tej deszczowej sesji ślubnej. Pomijając świetne kadry i kolory na tych zdjęciach po prostu nie widać obecności fotografa. Jest tylko para i pełno uczuć które ją łączą. Lubię bardzo.

Cudowny letni klimat! Pięknie inspirujące 🙂

blank
Tomasz Pańszczyk

Zdecydowanie za rzadko pokazujesz materiały z sesji:) Bardzo fajna Historia, świetnie zróżnicowana, brawo

Piękna sesja!!! dowód na to że nie ma złej pogody do zdjęć , nawet w deszczu wychodzi cudownie 🙂

Pięknie opowiedziane, a tonacje niesamowicie przyjemne dla oka.

Cudowna sesja,gratuluje Szymku.

DODAJ KOMENTARZ

ZAMKNIJ MENU