Wesele Villa Love

Zimowa Toskania? Proszę bardzo. Wystarczy pojechać na wesele do Villi Love. Ta malowniczo położona sala niedaleko Krakowa przeniesie Was na południe Włoch. A jeśli wybierzecie się tam w styczniu – może uda Wam się zobaczyć ją przykrytą białym puchem. Ja miałem to szczęście, że pierwszy ślub w 2019 roku fotografowałem właśnie tam. I było biało, i było zimowo, i było niesztampowo. Jeśli jeszcze jesteście w trakcie zastanawiania się jaką salę na wesele w okolicach Krakowa wybrać – polecam Villę Love. O każdej porze roku.

Eleganckie zimowe wesele Villa Love

O tym miejscu było już głośno zanim jeszcze odbyło się tam pierwsze wesele. Przepięknie położona, pośród lasów i pól, z widokiem na wzgórza Lanckorońskie. Wzbudzała zachwyt zanim jeszcze się pojawiła. Już same wizualizacje robiły robotę. A rozgłos przyniosły jej liczne pary młode, które zanim jeszcze sala się wybudowała – zaryzykowały i wybrały Villę Love na swoje miejsce na wesele. Kto się wahał – dziś pewnie żałuje. To miejsce jest tak genialne, tak prawdziwe i autentyczne, że szturmem zdobyło serca par i …fotografów ślubnych :).

Villa Love stworzona przez ludzi z branży ma wszystko o czym może zamarzyć para młoda. Piękne, jasne i ciepłe wnętrza. Na tyle neutralne, że można szaleć z dekoracjami. Wyposażona w stylowe boho krzesła i stoły, ze złotą zastawą i kryształowymi kieliszkami. Widać, że właściciele zadbali o każdy detal. Dzięki temu całość robi ogromne wrażenie. Lokal jest spójny i klimatyczny. Ogromne przestrzenie, wielkie okna przez które wpada mnóstwo światła. I te widoki dookoła. Tu nic nie jest przypadkowe. Każda część została przemyślana i dopasowana do potrzeb par młodych. Fajnie wiedzieć, że powstają lokale, które myślą o estetyce, funkcjonalności i dobrych zdjęciach ;).

Bo zima to idealna pora na ślub

O czym doskonale wiedzą Gosia i Krzysiek. Nie ukrywam, że bardzo ucieszyłem się z zimowego wesela. Szczególnie, że liczyłem na śnieg, który zawsze doskonale gra na zdjęciach. No i ta Villa Love. Wszystko zapowiadało piękne rozpoczęcie sezonu 2019. I nie myliłem się.

Gosia i Krzysiek przygotowali perfekcyjnie swój dzień ślubu. Było szalenie elegancko, ale w takim klasycznym, ponadczasowym wydaniu. Piękny ślub w kościele, a potem eleganckie przyjęcie z akcentami zimowymi. Choinka ubrana w setki lampek. Dekoracje z wykorzystaniem świerkowych gałązek. Zimowy nastrój subtelnie wkradał się na przyjęcie. Bo chodzi zawsze o to, by klimat zgrał się z parą. A ta – by dopasowała go do siebie.

Villa Love i szał na zimowe wesela

Nie wiem czy zauważyliście, ale coraz więcej par decyduje się na zimowe śluby. Jeszcze kilka lat temu kojarzone były raczej z przyjęciami organizowanymi na szybko i z innych potrzeb niż te estetyczne ;). A dziś – zaczyna się doceniać urok zimowych przyjęć ślubnych. Szczególnie, gdy para zakocha się w jakiejś sali a ta najbliższy termin wolny, w sezonie letnim, ma za dwa lata. Jakie jest wyjście, by tyle nie czekać? Ślub zimą, a wesele w Villa Love !

Im więcej fotografuję zimowych przyjęć, tym więcej plusów zauważam. O ile trafi się z pogodą i na zewnątrz jest śnieg – to mamy super atmosferę. Do tego dostępność usługodawców jest o wiele lepsza. O ile oczywiście para nie wybierze terminów w święta czy sylwestra. Bo wtedy nie tylko może być problem ze znalezieniem chętnych do pracy, ale i czasem cena wzrasta nawet dwukrotnie. A wystarczy wybrać ślub np. w styczniu i już tego problemu nie będzie. Od par wiem także, że i goście dopisują. Zrozumiałe. W sezonie ślubnych wesela mogą pokrywać się i goście muszą podjąć decyzję o tym, które przyjęcie wybrać. A tak – problemu nie ma.

Zapewne widzieliście już mnóstwo kadrów z Villi Love skąpanej w słoneczne, letnie popołudnia. Dlatego zobaczcie jak było na przyjęciu Gosi i Krzysia w pewien zimowy, styczniowy, zimny wieczór.

Zapraszam.

przygotowania do slubu w villa love przygotowania do slubu w villa love villa love dekoracje przygotowania do slubu w villa love przygotowania do slubu villa love ubieranie panny mlodej przygotowania do slubu w villa love przygotowania do slubu w villa love dzien slubu izdebnik przygotowania do slubu w villa love przygotowania do slubu w villa love przygotowania do slubu w villa love przygotowania do slubu wieloplan portret panny mlodej przygotowania do slubu w villa love przygotowania do slubu w villa love przygotowania do slubu w villa love ceremonia slubna ceremonia slubna ceremonia slubna ceremonia slubna ceremonia slubna ceremonia slubna skawina ceremonia slubna ceremonia slubna ceremonia slubna ceremonia slubna ceremonia slubna ceremonia slubna smiech ceremonia slubna ceremonia slubna dzieci w koscieleceremonia slubnaceremonia slubna przysiega slubna usmiech nakladanie obraczek ceremonia slubna ceremonia slubna slub emocje skawina ceremonia slubna wyjscie z kosciola ceremonia slubna wesele w villa love wesele w villa love dekoracje villa love kwiaty dekoracje villa love kwiaty wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love przyjecie w villa love przyjecie w villa love przyjecie w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love villa love izdebnik villa love izdebnik villa love izdebnik pierwszy taniec villa love wesele w villa love wesele w villa love emocje na weselu wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love taniec swiatlo para mloda wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love tort weselny villa love villa love tort wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love wesele w villa love girlandy na weselu

KOMENTARZE

Piękny materiał, piękna zima, że też ciągle tak niewiele osób w PL wybiera ją na ślub 🙂

Służy Ci to Fuji! Zacny materiał 🙂

Zawsze opowiadasz w sposób nietuzinkowy. A zakończenie? Uwodzi niedopowiedzeniem. Pięknie!

cudowne miejsce ! Nie mówiąc już o materiale, bo on klasa sama w sobie !

Dobrze opowiedziany dzień ślubu. Wykorzystujesz szeroki wachlarz wizualny do tworzenia historii. Wszystko dobrze przemyślane i wykonane. Brawa 🙂

Doskonały reportaż, Villa Love jak zawsze zachwyca, ale to sztosowe kadry robią tutaj robotę! Mega!

Fajny reportaż, pięknie wypatrzone klatki Np. m.in. ta z dłońmi w górze 🙂 czad!

Trzymacie wysoki poziom Panie. Super miejsce, i bardzo fajny reportaż.

Villa Love – super miejsce, piękna para, dużo radości, to musiał być cudny dzień!

DODAJ KOMENTARZ

ZAMKNIJ MENU