Wesele w Zameczku Myśliwskim w Promnicach Noma Residence

Od czego zacząć ? To był jeden z tych dni, gdzie wiedziałem, że wydarzy się coś niezwykłego. Na początek przywitał mnie piękny październikowy dzień i niesamowity klimat domu rodzinnego Sabiny, w którym odbywały się jej przygotowania do ślubu. Dwójka wspaniałych, kochających pozować dzieciaków poprawiała mi nastrój jeszcze bardziej. Dom pełen ciepła i rodzinnych więzi. Fotografowanie w takiej atmosferze jest czystą przyjemnością. Oczywiście nie obyło się bez stresów — ale kto był, na przygotowaniach w domu Panny Młodej wie, że to nieodzowny element przedślubnego szaleństwa. Ceremonia w kościele Wniebowzięcia Matki Bożej w Kobiórze była jednym z piękniejszych momentów, jakie spotkałem przez ostatnie miesiące. Miłość nie tylko wśród pary młodej pojawiała się co chwilę w kadrach. Emocje, uczucia i w tym wszystkim wspaniali ludzie. Zameczek myśliwski Habsburgów pod Tychami okazał się genialnym wyborem miejsca na wesele w Promnicach.

Wesele w Promnicach – Noma Residence

Wesele odbyło się w Noma Residence w Promnicach. Jest to mała miejscowość położona wśród lasów nad jeziorem paprocańskim, przy którym zrealizowaliśmy krótką, ale bardzo czułą sesję ślubną. Wesele Sabiny i Przemka było energią w czystej postaci. Brak skrępowania gości przed obiektywem oraz ich otwartość powodował, że czułem się jak uczestnik imprezy, a nie tylko fotograf ślubny. Noma Residence oferuje swoim gościom na prawdę elegancie i stylowe wnętrze, pełne drewna, które nadaje miejscu ciepła oraz wyraźnego charakteru. Miejsce ma po prostu mega klimat i chce się w nim przebywać. Kończąc już ten przydługi wstęp zapraszam Was na pełną miłości, zadziorności i energii opowieść o Sabinie i Przemku.

detal wejscie dom panny mlodejdetal wejscie dom panny mlodejprzygotowania panny mlodej reportaz suknia slubnaprzygotowania do slubu gestprzygotowania do slubu reportazobrazprzygotowania do slubu reportazprzygotowania do slubu reportazprzygotowania do slubu reportazdom panny mlodejprzygotowania do slubu reportazprzygotowania do slubu reportazdom panny mlodej reportazdom panny mlodej reportazprzygotowania panny mlodej slubprzygotowania panny mlodej slubprzygotowania panny mlodej slubpanny mlodej przygotowania portretdom panny mlodej przygotowaniadzieci dom panny mlodej przygotowaniadom panny mlodej przygotowaniadetal kwiaty slubauto do slubuauto do slubudom panny mlodejdzieci na przygotowaniach do slubupara mloda sie widzi po raz pierwszyfirst lookreakcja first lookslub dzieci wyjscie z domuauto do slubuauto do slubuwidok kosciol kobiorslub goscieslub goscieslub kosciol przygotowanie dekoracjedzieci na slubieauto pod kosciolemwejscie do kosciola slub kobiordzieci na slubiepara mloda slub kosciolslub ksiadz kazaniedzieci pocalunek miloscgoscie z aparatamikosciol kobiorprzysiega slub gestyprzysiega slubprzysiega slub obraczki dzieciprzysiega slubprzysiega slub pocalunekdzieci na slubieprzysiega slub lzyznak pokoju slubgoscie na slubie emocjewyjscie z kosciola slubzyczenia pod kosciolem slubzyczenia pod kosciolem slubzyczenia pod kosciolem slubzyczenia pod kosciolem slubzyczenia pod kosciolem slubzameczek mysliwski promnice noma residencezameczek mysliwski promnice noma residencegesty wesele gosciewesele promniceauto do slubu przyjazd na weselegoscie na weseluauto do slubuzyczenia slub weselepocalunek para mlodarzucanie kieliszkami promnicerzucanie kieliszkami promnicezameczek mysliwski promnice noma residencewejscie pary mlodej na weselewesele detale promnicewesele detale promnicedzieci na weselupierwszy taniec gosciepierwszy taniec gosciepierwszy taniec para mlodapierwszy taniec para mlodapajeczynasesja w dniu slubuplener slubny paprocanyplener slubny tychyplener slubny paprocanysesja w dniu slubunoma residence weselezabawa wesele saksofonwesele para mloda taniecwesele para mlodanoma residence wesele oswietleniepara mloda weselegoscie na weselu dzieckotoastypara mloda wesele promniceokragle stoly wesele promniceprzyjecie wesele toastrodzice wesele pocalunektelefon weseletaniec gest weseleweselepanna mloda prezent weselegestuzabawa wesele promnicetoast wesele promnicestoly wesele zabawa emocjepanna mloda przy stoliku weselestoly wesele zabawastoly wesele zabawawesele rudy sie zenigoscie na weselu obserwujataniec wesele zabawadzieciaki niedzwiedz weseletort slubnysmiech emocje weselesmiech emocje weselegest czulosc recedzieci na weselugoscie na weseluzameczek mysliwski promnice noma residencetoast na weselupani mloda sukniapromnice weselenoma residence wnętrzegesttoasty weselnegoscie na weselugoscie na weseluoczepiny promniceoczepiny promniceoczepiny promnicedzieci na weseluzameczek mysliwski w promnicach nocakoniec wesela

KOMENTARZE

Klasa reportaż! Ogląda się z wielką przyjemnością jak zresztą wszystkie!:)

Znakomity reportaż. Strobing pierwsza klasa.

No Szymon, fota z podrzucaniem młodego wymiata i strobing w tym kadrze jest mega 🙂 Dokupuje lampy. Poza tym gratuluje wyróżnienia na BODAF 🙂

Jak zwykle reportaż pierwsza klasa!

Rewelacyjny reportaż ! Piękne kadry, kolory, momenty!

Bardzo fajne reportaz Szymon!! Gratulacje

Oj Szymon, Szymon uwielbiam twoje reportaże, ta historia wciąga od samego początku i nie pozwala ani przez sekundę na nudę:)

Jedno z lepszy reportaży jakie ostatnio oglądałem z dużą ilością niesztampowych klatek ! Szacun !!! Będę wracał często do tego wpisu.

Reportaż mega !!!

Kapitalny reportaż! Ależ się to ogląda! <3

Piękne miejsce. Bardzo dynamiczne klatki, które u Ciebie uwielbiam! Podobnie jest z obróbką – wypas!

Kapitalny materiał!

Klasa – jak zawsze. świetny materiał. Wciąga aż miło : )

Jak zwykle miazga. Niesamowicie wciągająca lektura 🙂

Materiał wciąga, ale najbardziej podobają mi się fotki z lampą błyskową z weselicha;) jest tak użyta, że cień i światło dopowiadają historie do zdjęcia!

Barrrrrdzo przyjemnie się ogląda. Dawno nie widziałam tak ciekawego reportażu z taką ilością emocji. Super!

Szymon! Przy Twoich pracach zbędne są słowa, człowiek po prostu siada i zatraca się w opowieści która pokazujesz. Brawo TY!

Dzięki 🙂 Wpis to 145 klatek więc też nie tak mało jak na bloga 😉

Świetne repo ! Szkoda, że tak mało zdjęć bo oglądałoby się bez końca ! 🙂

Samo mięsko reportażu, najlepsze 🙂 A kadr ze śpiochem to już klasyk!! Fantastycznie.

Cudnie! Świetnie wypatrzone i skomponowane ujęcia 🙂 Sama przyjemność z oglądania!

Rewelacja to za mało powiedziane. Jakie klatki wooow. Szacun !!!

OMG !! Co tu się dzieje !! Stary rewelacja. Reportaż kipi od niepowtarzalnych, wyszukanych i przemyślanych klatek. Pierwsza Klasa !! 🙂

Jest ogień! Niedźwiedź z gazetą wymiata 😀

Szczerze? Dawno nie widziałem tylu emocji w jednym reportażu! Sztosowy sztos!!

Fantastyczny reportaż ! 🙂

DODAJ KOMENTARZ

ZAMKNIJ MENU