Wesele Spokojna 15 Warszawa

Tym razem zapraszam na reportaż do Warszawy. Przed Wami Kasia i Grzesiek, którzy postanowili zorganizować nieco inny ślub oraz alternatywne przyjęcie weselne. Wszystko było zorganizowane tak aby Państwo Młodzi mogli zapewnić swoim gościom luz i imprezę na maksymalnej intensywności. Zero sztywności, stroje wieczorowe nie wskazane! Dzięki ich świetnych charakterom sam czułem się jak gość na ich weselu. Pogoda iście angielska ale emocje i uczucia rozgrzewały imprezę.

Miejskie wesele na Spokojnej 15 w Warszawie

Jak zorganizować prawdziwy miejski ślub? Wystarczy zrobić wesele w Spokojna 15 na terenie Warszawie. Klimat nie do podrobienia! Brukowany dziedziniec z ogrodem, budynek z cegły należący do Akademii Sztuk Pięknych. I zabawa pod namiotem z miejskim luzem w tle. Zapraszam Was na jesienny ślub plenerowy i wesele pod chmurką w warszawskim artystycznym klimacie. Obiecuję, będzie luzacko i totalnie chilloutowo!

Miejskie warszawskie wesele? Tylko w Spokojna 15

Lubicie miejski styl? Jeśli tak, to z pewnością spodoba się Wam ten lokal. Zupełnie coś innego od typowych lokali na wesele. Fajnie, że Kasia i Grzegorz wybrali właśnie to miejsce na swój ślub. No i jeszcze fajniej, że mnie na to wesele zaprosili ;).

Spokojna 15 – industrialne wesele

Spokojna 15 to lokal usytuowany niedaleko centrum Warszawy, w okolicach Arkadii. Już sam fakt, że mieści się na terenie XIX-wiecznego budynku, który należy do Akademii Sztuk Pięknych, czyni go miejscem wyjątkowym. I uwierzcie, takim miejscem właśnie jest. Czuć tu ducha bohemy i swoisty luz, który tak bardzo potrzebny jest w dniu ślubu.

Wielokrotnie staram się przemycić w swoich tekstach przesłanie, że dzień ślubu to Wasz dzień. I dobrze jeśli zaplanujecie go sobie po swojemu. Kasia i Grzegorz postanowili zorganizować nieco inny ślub oraz przyjęcie weselne. Wszystko było zorganizowane tak, aby państwo młodzi mogli zapewnić swoim gościom luz. Zero sztywności. A co więcej – stroje wieczorowe nie były wskazane! Dzięki ich świetnych charakterom sam czułem się jak gość na tym weselu ;).

Ślub i wesele plenerowe, ale w miejskim stylu

Ceremonie plenerowe zwykle kojarzą się gdzieś z podmiejskim romantycznym miejscem. A co jeśli niekoniecznie taki styl Wam pasuje? Zróbcie to, co moja para i postawcie na coś innego. Brukowany dziedziniec może być równie klimatyczny co leśna łąka. Z tą różnicą, że znajdą się tacy, którym bardziej będzie odpowiadać atmosfera miejskiej dżungli. I właśnie o to chodzi – aby znaleźć swój sposób na zorganizowanie tego dnia.

Kasia i Grzegorz postawili na plenerowe wesele pod namiotem. Ale nie szukajcie tu typowych rozwiązań. Jeśli jednak macie ochotę, tak jak ja, pozachwycać się nietuzinkowymi detalami – poszukajcie ich na zdjęciach.

Wesele w Spokojna 15 to przepis na niezapomniane przyjęcie

Dla mnie super pomysłem była „ścianka” za parą młodą. Śmiesznie, z dystansem i na luzie. Podobnie tło podczas ceremonii ślubnej. Widzieliście tę grafikę? Czy chociażby serwetki z nadrukiem. Nie szukajcie monogramów czy kwiatowych wzorów. Przyjrzyjcie się uważnie, a zobaczycie monochromatyczne wzory. Z czym? Np. z kurą! A jednak do całości pasowało to idealnie. Było dużo bieli przełamanej czernią grafik i zielenią ziół na stole i tą w pobliskim ogrodzie. Do tego dużo światła – świece na stołach, lampiony, girlandy z żarówkami. Po prostu fajne klimatyczne dekoracje.

Co z tą pogodą?

Jeśli myślicie, że ślub plenerowy i wesele w plenerze mogą odbyć się tylko podczas pięknej pogody – przyjrzyjcie się temu reportażowi. Tego dnia pogoda była typowo angielska. Padało, słońca nie doświadczyliśmy. Ale to nie przeszkodziło nikomu. Taki drobiazg nie mógł zepsuć humoru ani parze, ani gościom. Zabawa trwała w najlepsze. W końcu Kasia i Grzegorz zadbali, by atmosfera była na tym weselu najważniejsza.

Różnorodność lokali pozwala na dopasowanie scenerii do tego, jakimi jesteśmy ludźmi. Jeśli i w dniu ślubu postawimy na własne przekonania – będzie to najlepszy prezent jaki możemy sobie zrobić w dniu ślubu. Nie patrzmy na nikogo, a będziemy mieć najlepsze wspomnienia z wesela. A jeśli szukacie fajnego miejskiego lokalu na swój ślub w Warszawie – zajrzyjcie na Spokojną 15. Spodoba się Wam ten klimat.

wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15 wesele spokojna 15

KOMENTARZE

Super klimat, świetne fotografie!

Obejrzałem chyba trochę później niż reszta, ale zdjęcia nadal się bronią 🙂

Przepiękne zdjęcia! Para także śliczna 🙂 Widać, że wszystkim dopisywały humory.

Oglądam z olbrzymią przyjemnością ! Gratuluje świetny materiałm

Zdjęcia pierwsza klasa. Pięknie i emocjonalnie.

Super kadry, ciekawy reportaż, Pozdrawiam kolegów po fachu.

Bardzo dobry reportaż. Super się oglądało 🙂

Bardzo porządny materiał. Fajne kadry,

Jak zwykle świetny reportaż. Wyczucie chwili niesamowite …jak zwykle zresztą 🙂

Dzięki 🙂 Bardzo mi miło

Jak zawsze rewelacyjny reportaż 🙂

Jak zawsze rewelacja! Reporterskie Klaty, emocje. Rewelacyjnie opowiedziana historia! Wszystko czego trzeba! Gratulacje Szymon! 🙂

Jak Świecona zabawa? Strobingowane? 🙂

Na zabawie praca praktycznie cały czas na 3 lampy. W środku było dość wymagające czerwono-żółte światło, które było zarazem ogrzewaniem – to był zimny dzień 🙂

Bardzo dobry materiał i pięknie przegotowane zaślubiny i wesele. cudownie kreatywna i fotogeniczna para!

Bardzo dobry reportaż. oglądając zdjęcia można poczuć atmosferę która towarzyszyła Młodej Parze i ich gościom na weselu. świetnie uchwycone najdrobniejsze szczegóły i emocje. Wydaje mi się, że przy tak dobrze wykonanym reportażu ślubnym nawet film nie uwieczniłby lepiej tego dnia 🙂

świetnie pokazane, brawo Szymon, to chyba Twój najlepszy materiał 😉

Świetny reportaż! Jak zawsze nie brakuje naprawdę fajnych wieloplanów!

DODAJ KOMENTARZ

ZAMKNIJ MENU