Sesja ślubna Pustynia Błędowska

Często zastanawiacie się nad wyjątkowym miejscem na sesję ślubną w plenerze. Wybór jest ogromny. Na pewno jedną z takich przestrzeni, które z pewnością należy wziąć pod uwagę, jest Pustynia Błędowska. Jest ona ulokowana na pograniczu śląska i małopolski, nieopodal miejscowości Klucze. Jest to największy obszar lotnych piasków nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie!

Jak głosi legenda, ponoć sam diabeł przypadkowo wysypał na te tereny piasek przyniesionym znad morza. Chciał nim zasypać mieszczące się w okolicy kopalnie srebra i ołowiu, niestety, nie udało mu się to, ponieważ zahaczył workiem o iglicę kościoła w okolicach Olkusza.

Plener ślubny Pustynia Błędowska

Na pewno nie spotkamy na terenie naszego kraju tak nietypowej lokalizacji, która zachwyca swoja zmiennością. Z jednej strony złoty piasek pustyni, miejscami poprzerastany wierzbą kaspijską, z drugiej zaś ciche, leśne zagajniki. Nic więc dziwnego, że właśnie na pustyni Błędowskiej realizowane były zdjęcia m.in. do ekranizacji powieści “Faraon” . Teren ten jest bardzo atrakcyjny, co sprawa, że sesja ślubna właśnie w tym miejscu  również nabiera niepowtarzalnego klimatu i charakteru. W zależności od pory dnia – czy to wschód słońca, jego zachód, czy samo południe – otrzymamy różny efekt.

Sesja ślubna w okolicy Krakowa

Poniżej prezentuję kilka zdjęć niesamowitej pary, która zdecydowała się wykonać sesję ślubną właśnie w tym miejscu. Minimalistyczny look Pustyni Błędowskiej jest doskonałą odskocznią od wszędobylskiego zgiełku miast. Brązy, beże i zielenie nierozerwalnie kojarzą nam się z ziemią i przyrodą. Dominują na zdjęciach, co sprawia, że fotografie wyglądają na wykonywane w zgodzie w naturą. Ich ciepłe odcienie łagodzą surowy wygląd miejsca.

Pustynia Błędowska idealnie nada się dla wszystkich, którzy szukają czegoś nietypowego. Będzie to doskonałe tło, które nie przyćmi państwa młodych, ponieważ automatycznie wysuwają się oni na pierwszy plan. Zmienność tego terenu sprawia, że nigdy nie traficie w to samo miejsce, a każdy kadr jest wyjątkowy. Efekt możecie ocenić sami.

Przed Wami sesja ślubna Angeliny i Krystiana.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

sesja ślubna w okolicach Krakowaportret pary młodejplener ślubny na błędowskiejsesja ślubna pustynia błędowskasesja paryportret panny młodejfuji tilt shiftplener ślubny krakówsesja slubna pustynia bledowskasesja ślubna pustynia błędowskasesja w lesieczuly portret pary mlodejpara mloda intymnietilt shift plener slubnyportret pana mlodegoplener ślubny pustynia błędowskaplener slubnysesja slubnapustynia bledowska sesja pary

KOMENTARZE

Świetna, bardzo urozmaicona sesja! Brawo!

Ale piękne są te bliskie kadry! Bardzo subtelnie.

Piękna i mega subtelna sesja ślubna!

Nie wyszedłeś z wprawy! Zmysłowo, subtelnie i delikatnie <3

Prosta i piękna plenerowa sesja ślubna!

Pustynia Błędowska to wdzięczne miejsce na plener ślubny. Wykorzystałeś w pełni jej potencjał. Jest krótko, intensywnie i interesująco. Brawo!

Dużo widziałem sesji z tego miejsca, i niestety większość powtarza te same kadry, pomysły itp. U ciebie jest inaczej – zmuszasz się do niebanału w banalnym miejscu, w efekcie wychodzi coś naprawdę wyjątkowego.

Dobry materiał! Szczególnie lubię bliskie portrety 🙂

Od zawsze jesteś wzorem do naśladowania 🙂 Gratuluję świetnych ujęć 🙂

Para jak z żurnala! Klasa zdjęcia!

Bardzo przyjemnie się ogląda. Świetne kadry, super kolory. Brawo!

krótko, ale jak za to bardzo treściwie <3

DODAJ KOMENTARZ

ZAMKNIJ MENU